Modern Apartment Near Birmingham

32 Kenilworth Road, B68 0ND Birmingham, Wielka Brytania

  • Do 6 osób
  • Powierzchnia: 62 m²
  • Sypialnie: 2

Apartament Modern Apartment Near Birmingham w miejscowości Birmingham ma 62 m², dwie sypialnie i miejsce dla maksymalnie sześciu osób. W dwóch sypialniach przygotowano duże łóżko (typu king-size) i łóżko podwójne. Galton Valley Canal Museum znajduje się 3,7 km od apartamentu. Odległość do Edgbaston Reservoir Local Nature Reserve wynosi 3,8 km.

Apartament ma kuchnię i pralkę. Na miejscu można korzystać z prywatnego parkingu, ogrodu i bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Winterbourne House and Garden5,7 km
Ulica Broad Street5,9 km
Dzielnica Brindleyplace6,2 km
Gas Street Basin6,6 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~710 zł

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • widok na ogród

6 osób62 m²prywatna łazienka

Modern Apartment Near Birmingham - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • całkowity zakaz palenia
  • ogród

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Modern Apartment Near Birmingham na mapie: Birmingham

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Modern Apartment Near Birmingham”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: od 06:00 do 10:00.

Czy Modern Apartment Near Birmingham oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Modern Apartment Near Birmingham” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Modern Apartment Near Birmingham”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Gdzie znajduje się Modern Apartment Near Birmingham?

Obiekt znajduje się w miejscowości Birmingham.

Jak daleko od obiektu „Modern Apartment Near Birmingham” znajduje się Rowley Regis?

Rowley Regis znajduje się 3 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Modern Apartment Near Birmingham” znajduje się najbliższe lotnisko?

Birmingham Airport znajduje się 16,6 km od obiektu.

Opinie o Modern Apartment Near Birmingham

Średnia ocena z 43 opinii na Booking.com to 8,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Modern Apartment Near Birmingham. Dodaj swoją na birmingham-hotel.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10