54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels

1 Lombard Street, B12 0AH Birmingham, Wielka Brytania

  • Do 4 osób
  • Do 74 m²
  • Sypialnie: 1

54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels zapewnia gościom m.in. pokoje rodzinne oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość od centrum wynosi 1,12 km.

54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels to apartament w Birmingham.

Pokoje i wyposażenie

Apartament ma 1 sypialnię, salon i 1 łazienkę z wanną lub prysznicem. W wyposażonej kuchni znajdują się lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa i płyta kuchenna. Jest też pralka, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatne wejście. Okna wychodzą na wewnętrzny dziedziniec.

Co oferuje obiekt

Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Dostępna jest też winda prowadząca na wyższe piętra.

Lokalizacja

Obiekt leży w centrum Birmingham. Dzielnica Birmingham Back to Backs i Teatr Birmingham Hippodrome są oddalone o 1,2 km. Gas Street Basin znajduje się 3,8 km od apartamentu, a Centrum konferencyjne ICC-Birmingham 4,9 km. Dworzec kolejowy Birmingham New Street, centrum handlowe Bullring oraz Muzeum i Galeria Sztuki w Birmingham są położone w pobliżu.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • pralka

4 osoby74 m²prywatna łazienka

54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • windy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels”?

Zameldowanie: od 14:00 do 23:30. Wymeldowanie: od 08:00 do 10:00.

Czy w obiekcie „54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy 54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się 54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels?

Obiekt znajduje się w miejscowości Birmingham.

54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels na mapie: Birmingham

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o 54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o 54 Percent Off For long stays - Suncity Luxury Apartments and Hotels. Dodaj swoją na birmingham-hotel.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10